O nas

Hurtownia Elkond działa na rynku od 1991 roku i jest jedną z największych Hurtowni Elektrotechnicznych w Regionie Podlaskim. Główna siedziba firmy mieści się w Białymstoku przy ul. Handlowej 6C,  drugi punkt sprzedaży znajduje się na ulicy Towarowej 1, także w Białymstoku. Firma Elkond należy do Grupy El-plus.

Hurtownia Elkond obszarem swojej działalności obejmuje całą Polskę oraz kraje Unii Europejskiej. Klientami są wykonawcy instalacji elektrycznych, przedsiębiorstwa, zakłady produkcyjne, hurtownie, sklepy, organy administracji państwowej i samorządowej oraz odbiorcy detaliczni.

W magazynach w bieżącej sprzedaży znajduje  się ok 45 000 pozycji materiałów elektrotechnicznych, począwszy od kabli i przewodów, poprzez aparaturę modułową, obudowy i rozdzielnice, osprzęt energetyczny, automatykę, osprzęt teleinformatyczny, słupy, oprawy oświetleniowe i źródła światła, a kończąc  na narzędziach i różnego typu urządzeniach pomiarowych.

We współpracy z dostawcami organizowane są tzw. dni otwarte w Hurtowni, Prezentacje, szkolenia produktowe dedykowane pracownikom hurtowi oraz klientom.

Hurtownia Elkond dysponuje własną flotą samochodową dostosowaną do różnorodnego tonażu i gabarytów dostaw, co pozwala na przewożenie towarów od małych, drobnych  do ładunków o wadze nawet do 18 ton. To w rezultacie daje wysoką elastyczność i niezależność oraz możliwość dopasowania się do indywidulanych  potrzeb klienta.

Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej prowadzimy specjalistyczne szkolenia, przygotowujemy projekty i wyceny, a także na życzenie klienta służymy fachową pomocą i doradztwem technicznym.

 

 

Informacja RODO.

Formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że:
1) Administratorem podanych danych osobowych stanie się Elkond sp. z o. o. z siedzibą w Białystoku 15-399, ul. Handlowa 6C
2) Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.
3) W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz na adres: daneosobowe@elkond.com.pl
4) Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.
5) Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.
6) Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego - od 25 maja 2018 roku to Prezes Urzędu Ochrony Danych.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów marketingowych.