Dołącz do Elektroklubu!

Dołącz do Elektroklubu!

Program lojalnościowo – motywacyjny Elektroklub dedykowany elektroinstalatorom został stworzony we współpracy 3 firm: Schneider Electric, Philips oraz NKT, dzięki czemu zarejestrowani Uczestnicy otrzymują szereg korzyści.

Dlaczego warto dołączyć do Elektroklubu?

Rejestracja do Programu jest niezwykle prosta, zasady odbierania nagród przejrzyste, a uczestnictwo w programie jest całkowicie bezpłatne. Aby dołączyć do Programu wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz na stronie, podając niezbędne dane. Po zarejestrowaniu Uczestnik dostaje potwierdzenie w wiadomości SMS i może cieszyć się pełnym dostępem do swojego konta.

Korzystanie z programu jest w pełni zautomatyzowane, ponieważ dokonując zakupów u dystrybutorów współpracujących z Elektroklubem, punkty naliczane są automatycznie, a Ty nie musisz pamiętać o zabraniu karty czy podawaniu jej numeru.  Dodatkowo punkty można zdobywać biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach dostępnych na stronie internetowej Elektroklubu.

Bogaty katalog nagród rzeczowych obejmuje wiele kategorii, od podstawowych narzędzi do zaawansowanej elektroniki. W Elektroklubie znajdziesz m.in. produkty z kategorii:

  • RTV (np. głośniki JBL Xtreme 2, kamera samochodowa Garett Trip 6),
  • AGD (np. ekspres automatyczny 4Swiss A6 czarny),
  • telefony (np. Samsung N981F Galaxy Note 20 5G Szary),
  • elektronarzędzia (np. Wiha zestaw narzędzi dla elektryków),
  • artykuły sportowe (np. deskorolka elektryczna Rebel Cruiser White),
  • zegarki (np. Timex Standard Chronograph),
  • i wiele, wiele innych…

Nagrody rzeczowe to nie jedyne korzyści wynikające z udziału w Programie. Możesz wybrać m.in. zwrot części wydatków na kartę Visa. Karta wydawana jest bezpłatnie wraz z informacją o sposobie jej aktywacji. Sam decydujesz w jakiej kwocie będziesz chciał zasilić swoją kartę. Środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, a płatność kartą jest możliwa w bardzo wielu punktach. Ponadto kolejnymi korzyściami zasługującymi na szczególną uwagę są: dostęp do wiedzy branżowej w jednym miejscu, dedykowane promocje oraz udział w szkoleniach.