Nowość w Schneider Electric ! Gniazdo podwójne w serii Asfora

Masz dużo urządzeń w domu i brakuje Ci gniazd zasilających do ich podłączenia? Firma Schneider Electric odpowiadając na potrzeby użytkowników, wprowadziła nowe gniazdo podwójne do systemu ramkowego w serii Asfora. Rozwiązanie to pozwala na dwukrotne zwiększenie ilości gniazd zasilających w naszych domach.

Jeden punkt – dwa gniazda to 2 x więcej możliwości! W łatwy sposób możesz rozszerzyć funkcjonalność swojego mieszkania poprzez wykorzystanie istniejącej puszki instalacyjnej i wymienić dotychczasowe gniazdo na nowe. Rozwiązanie to daje możliwość podłączenia wielu urządzeń jednocześnie, w salonie podłączysz telewizor z kinem domowym, oraz odtwarzaczem płyt DVD czy Blue-ray oraz konsolę. W sypialni bez problemu podepniesz lampkę nocną i ładowarkę do telefonu,
a w kuchni obok czajnika bez problemu może stanąć kuchenka mikrofalowa, wielofunkcyjny robot kuchenny czy sokowirówka.

 Seria wyłączników światła i gniazd Asfora charakteryzuje się nowoczesną, ponadczasową formą,
a dzięki bogatej kolorystyce dopasuje się do aranżacji każdego  wnętrza.

 Gniazda podwójne są dostępne w kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, stalowym, brązowym i antracytowym.

Podwójne gniazdo Asfora do systemu ramkowego jest szybkie w montażu, estetyczne i w przystępnej cenie. Musimy jedynie pamiętać, aby jego maksymalne obciążenie nie przekroczyło 16A, czyli dokładnie tyle ile miało wcześniej wymontowane gniazdko pojedyncze.

Gniazdo podwójne Asfora charakteryzuje się solidną obudową chroniącą przed dostępem do

elementów pod napięciem oraz trwałe zaciski śrubowe umieszczone w jednej linii obok siebie, umożliwiając dokładniejsze ułożenie przewodów. Dzięki temu, nie prężą się podczas mocowania gniazda w puszce, co sprawia, że montaż jest prosty i szybki. Zewnętrzna część, wykonana z tworzywa o zwiększonej odporności na promienie UV,  nie odbarwia się z upływem lat, nadając gniazdu elegancki wygląd, wpisujący się w estetykę serii Asfora.

Podwójne gniazda produkowane są w Polsce, a dokładniej w fabryce Elda w Szczecinku, która posiada tradycję sięgającą od 1957r.  Produkowane w niej serie łączników i gniazd cenione są od wielu lat w Polsce i na świecie. Gniazda podwójne jest zgodne z normami bezpieczeństwa, co potwierdzone jest certyfikatem, oraz spełnia najwyższe wymagania Schneider Electric.

Dzięki  swojej  niezawodności  oraz szerokiemu wachlarzowi funkcji zaprojektowanych dla Twojej wygody.