Bezprzewodowa technologia Smart Home firmy Hager

Coviwa Smartbox-teraz Twój dom może więcej. Nowe rozwiązanie proponowane przez firmę Hager.
Coviva Smartbox zapewnia idealne rozwiązanie bezprzewodowej instalacji w standardzie Smart Home, bez konieczności prowadzenia nowej instalacji.

Elastyczność covivy Smartbox odróżnia ją od większości podobnych rozwiązań na rynku. Jej modułowa funkcjonalność daje możliwość rozszerzania i dodawania komponentów zgodnie z własnymi potrzebami.

Coviva Smartbox jest urządzeniem sterującym, które zbiera wszystkie dane wysyłane przez urządzenia w instalacji quicklink. W związku z tym wymaga istniejącej lub nowej instalacji quicklink, z którą łączy się bezprzewodowo.

Sterowanie przez aplikację jest możliwe po połączeniu modułów bezprzewodowych z coviva Smartbox, aplikacja coviva automatycznie wygeneruje intuicyjny interfejs użytkownika. Teraz Twoi klienci mogą kontrolować swój inteligentny dom z dowolnego urządzenia mobilnego. Szybko, prosto, wygodnie.

Opisane rozwiązania automatyki budynkowej korzystają ze znanego standardu KNX. To znaczy, że „mówią” tym samym językiem i mogą być w razie potrzeby dowolnie rozszerzane – dzięki temu można zagwarantować klientom system, który będzie dobrze pracować również w przyszłości.