Stronę odwiedziło już 324824 gości.    |    Osób online: 1

Kontakty

Dział sprzedaży

Centrala

ul. Handlowa 6c
telefon: 85 745 49 60
email: sprzedaz@elkond.com.pl

Oddział Towarowa

ul. Towarowa 1
telefon: 85 740 41 82
email: towarowa@elkond.com.pl

Dział handlowy

Aleksandra Dąbrowska

spec. ds. handlowych
telefon: 507 115 869
email: aleksandra.dabrowska@elkond.com.pl

Dariusz Panas

spec. ds. handlowych
telefon: 501 622 189
email: dariusz.panas@elkond.com.pl

Anna Łapińska

spec. ds. handlowych
telefon: 509 208 230
email: anna.lapinska@elkond.com.pl

Urszula Bartoszuk

spec. ds. handlowych
telefon: 509 898 330
email: urszula.bartoszuk@elkond.com.pl

Alicja Kalinowska

spec. ds. handlowych
telefon: 505 580 530
email: alicja.kalinowska@elkond.com.pl

Magazyn główny

Aleksander Borowski

kierownik magazynu
telefon: 502 265 564
email: aleksander.borowski@elkond.com.pl

Jan Bołbot

z-ca kierownika magazynu
telefon: 508 186 503
email: jan.bolbot@elkond.com.pl

Dyrektorzy

Jarosław Romuszewski

dyrektor naczelny
telefon: 85 745 49 60 w.252
email: jaroslaw.romuszewski@elkond.com.pl

Andrzej Kozłowski

z-ca dyrektora naczelnego
telefon: 85 745 49 60 w.257
email: andrzej.kozlowski@elkond.com.pl

Artur Kakareko

dyrektor ds. marketingu
telefon: 502 750 444
email: artur.kakareko@elkond.com.pl

Leszek Ziółkowski

dyrektor oddziału
telefon: 85 740 41 82 w.340
email: ziolkowski@elkond.com.pl

Automatyka, aparatura modułowa

Marek Łoś

spec. ds. handlowych
telefon: 504 244 204
email: marek.los@elkond.com.pl

Oświetlenie

Mariusz Sidorczuk

spec. ds. handlowych
telefon: 509 579 720
email: mariusz.sidorczuk@elkond.com.pl

Artur Renda

spec. ds. handlowych
telefon: 501 547 663
email: artur.renda@elkond.com.pl

Osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła

Piotr Bartyś

spec. ds. handlowych
telefon: 509 579 665
email: piotr.bartys@elkond.com.pl

Teleinformatyka

Adam Szatyłowicz

spec. ds. handlowych
telefon: 509 579 710
email: adam.szatylowicz@elkond.com.pl

Przewody i kable, osprzęt

Krzysztof Kamiński

spec. ds. handlowych
telefon: 501 622 198
email: krzysztof.kaminski@elkond.com.pl

Osprzęt energetyczny

Karol Koc

spec. ds. handlowych
telefon: 501 622 199
email: karol.koc@elkond.com.pl

Księgowość

Agnieszka Bukojemska

główna księgowa
telefon: 501 622 316
email: ksiegowosc@elkond.com.pl

Dorota Szkiłądź

księgowość
telefon: 505 580 500
email: 

Ewa Olszko

księgowość
telefon: 505 580 682
email: 

Elżbieta Wawer

kadry
telefon: 505 580 696
email: kadry@elkond.com.pl

Lokalizacja

  • Elkond Sp. z o.o.
  • ul. Handlowa 6c
  • 15-399 Białystok
  •  
  • Telefon:  85 745 49 60
  • Fax:         85 745 49 61
  • elkond@elkond.com.pl
  •  
  • Godziny pracy:
    Pn-Pt: 7:00 - 17:00
    Sb: 8:00 - 14:00
  • Elkond Sp. z o.o. - oddział Towarowa
  • ul. Towarowa 1
  • 15-007 Białystok
  •  
  • Telefon:  85 740 41 82
  • Fax:         85 740 62 11
  •  
  • Godziny pracy:
    Pn-Pt: 8:00 - 16:00
    Sb: nieczynne
Copyright by Elkond Sp. z o.o. 2013
Designed by Xairo